wybierz język / choose language  
111
222
333
444
555

Kancelaria

Baranowski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej i consultingowej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy potrzebują kompetentnego, zaufanego partnera w obsłudze prawnej ich spraw i interesów.


Kompetencje czerpiemy z wiedzy i doświadczenia w praktyce m.in. prawa gospodarczego, administracyjnego, zamówień publicznych, prawa pracy oraz postępowań sądowych, a przy tym w miarę potrzeb jesteśmy gotowi świadczyć profesjonalne usługi prawne w innych, pokrewnych dziedzinach prawa.


Ta gotowość wynika z umiejętności właściwego doboru doświadczonych i zaangażowanych współpracowników. Jest przejawem tego, co w Naszej pracy uznajemy za decydujące: z każdym Klientem budujemy relację zaufania, dzięki której zawsze pozostajemy wrażliwi na Jego oczekiwania, uwzględniamy Jego sposób funkcjonowania w możliwie wielu aspektach, nie zaniedbując obiektywnego spojrzenia na daną sytuację prawną. Zaufanie jest zarazem kluczem do zwiększenia efektywności działania i rozwoju Klienta.


Proponujemy rozwiązania prawne jako skuteczne instrumenty budowania relacji i urzeczywistniania wartości istotnych dla naszych Klientów, a tym samym udostępniamy narzędzia kształtowania przestrzeni i wolności funkcjonowania w warunkach rosnącej konkurencyjności.


Działamy tak, by uchronić Klientów przed sporem prawnym poprzez zastosowanie rozwiązań prewencyjnych, umożliwiających racjonalne zarządzanie ryzykiem w ramach prowadzonej przez Nich działalności, a jednocześnie pozwalających zapewnić swobodę wyboru i działania. W razie zaistnienia ryzyka, oddajemy Klientom do dyspozycji naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Odnajdujemy i przedstawiamy rozwiązania najbardziej dostosowane do potrzeb Klientów. Nie zapominamy o szczególnych uwarunkowaniach międzyludzkich, organizacyjnych i finansowych każdego Klienta. Dzięki temu zapewniamy komfort szybkiej i adekwatnej reakcji w każdym przypadku.


Nasze cechy wyróżniające to: zaufanie, kompetencja, zaangażowanie i entuzjazm.


Jesteśmy gotowi podjąć stałą współpracę i prowadzić obsługę prawną spraw związanych z działalnością Klientów, zapewniając szybką reakcję na pojawiające się wątpliwości prawne oraz kompetentną pomoc w kwestii postępowań przed sądami i urzędami oraz w relacjach z kontrahentami.